01.12.2020, 20:26
Artur

Dobro dla Dobra

Od wczoraj w naszym mieście stoją dwa pojemniki na nakrętki.
Letnia zbiórka dla Hani Łączkowskiej walczącej z SMA okazała się dużym sukcesem. Nie byłby on możliwy bez zaangażowania Waszego i naszych przyjaciołom z Lecymy Durś. Efekt ten zaowocował tym, że decyzją zarządu stowarzyszenia postawiliśmy takie właśnie zielone serca w dwóch lokalizacjach w Radzionkowie. Chcemy aby to co dobre trwało cały rok, aby nasze statutowe postanowienia dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogły być realizowane.
Dlatego są
Od teraz do 7.01.2021 r. zebrane nakrętki przyczynią się do pomocy w leczeniu chorej Lenki z Piekar Śląskich.
Tak o problemie Lenki piszą nasi przyjaciele:
„Lenka to 9 letnia córka Naszych znajomych. Lenka zachorowała w październiku 2019 roku i obecnie leczy się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Obecnie Lenka jest już po trzech zabiegach i rozpoczęła leczenie w postaci nowoczesnej immunoterapii, które jest bardzo kosztowne i nie wiadomo jak długo jeszcze to leczenie będzie trwać.”
Wielu z nas miało za tydzień wystartować w organizowanym przez MOSiR Piekary i Lecymy Durś 12 h charytatywnym Maratonie biegowym i nordic walking, ale z uwagi na obostrzenia pandemiczne zawody zostały przełożone na 9.01.202r.
Zakup serc został sfinansowany ze środków stowarzyszenia, a to nie byłoby możliwe bez wpłat składek członkowskich oraz sponsorów i partnerów. Wszyscy jesteście z nami pomimo trudnego czasu związanego z pandemią.
Dziękujemy że jesteście Tom-Ener Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. Warsztat Koszulkowy & NogaBoly @AKKnet Bellamica Instalbud Janosz Roweroteka Gładysz Piekarnia - Cukiernia Jakubiec Tob-Gum Premio Opony Autoserwis /Radzionków /Bytom Grupa Podhale @Tecken Super-Forma.pl Miasto Radzionków MOSiR Radzionków
Na tabliczkach, umieszczonych na serduszkach, będą zamieszczane informacje o wspieranej aktualnie inicjatywie.
Lokalizacja pojemników: Planty Rojca i plac przed Centrum Kultury „Karolinka”

Partnerzy

kontakt z nami

ul. Św. Wojciecha 15
41- 922 Radzionków

NIP: 6452545497
REGON: 363523165
KRS: 0000596959
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij