18.01.2019, 23:33
Patryk Osadnik

Nowy prezes, wiceprezes i członek zarządu Stowarzyszenia Cidry Lotajom

W połowie stycznia doszło do zmian w zarządzie Stowarzyszenia Cidry Lotajom. Dotychczasowy prezes stowarzyszenia zrezygnował ze swojej funkcji, zyskał jednak statut Prezesa Honorowego. Na jego miejscę zarząd spośród siebie wybrał nowego przedstawiciela. Powołano także wiceprezesa oraz czwartego członka zarządu.

18 stycznia 2019 Grzegorz Szeremeta, pomysłodawca i założyciel grupy Cidry Lotajom oraz pierwszy i jedyny jak dotąd prezes naszego stowarzyszenia zrezygnował ze swojej funkcji.

Jest to związane z obraniem przez niego nowej drogi w aktywności społecznej i samorządowej, jaką jest pełnienie mandatu radnego Rady Miasta Radzionków. Spowodowało to, że Grzegorz nie mógł dalej pełnić funkcji prezesa stowarzyszenia.

Jeden z punktów statutu Stowarzyszenia Cidry Lotajom mówi: W przypadku rezygnacji Prezesa Zarządu z pełnionej funkcji, Zarząd wybierze spośród pozostałych Członków Zarządu nowego Prezesa Zarządu.

Odwołując się do niego, po odwołaniu Grzegorza z funkcji prezesa, zarząd mianował spośród swoich członków nowego prezesa oraz wiceprezesa.

Nowym członkiem zarządu stowarzyszenia został Mateusz Kaminski.

Doceniając wkład i wysiłek, trud i pasję Grzegorza Szeremety włożoną w budowanie marki jaką stało się Cidry Lotajom, zarząd postanowił nadać mu status Prezesa Honorowego.

Partnerzy

kontakt z nami

ul. Św. Wojciecha 15
41- 922 Radzionków

NIP: 6452545497
REGON: 363523165
KRS: 0000596959
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij