01.12.2020, 20:02
Artur

PEC Bytom naszym partnerem

Zwykle przedstawialiśmy Wam naszych partnerów przy okazji ECO CROSS-a. Niestety w tym roku cała rzeczywistość została postawiona na głowie i nie mogliśmy przygotować naszej sztandarowej imprezy, ale jedno pozostało niezmienne – firmy, z którymi współpracujemy, a bez których działalność Cidry Lotajom byłaby niemożliwa.
Dziś prezentujemy Wam pierwszą z nich, czyli Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. (PEC), które na co dzień dostarcza ciepłą wodę do kaloryferów, a także kranów w naszych mieszkaniach oraz domach.
PEC działa na terenie Bytomia i Radzionkowa, specjalizując się w zakresie produkcji i dostawy ciepła. Co warto podkreślić, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się sezony zimowego, jest to firma, która znacząco wpływa na zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia powietrza w obydwu miastach, ograniczając liczbę tzw. kopciuchów w gospodarstwach domowych, poprzez dostarczanie ciepła bezpośrednio przez sieć.
- Zapobieganie zanieczyszczaniu środowiska to nasza nadrzędna misja. Jak to realizujemy w Bytomiu i Radzionkowie? Oferując wysokiej jakości usługi w zakresie produkcji i dostawy ekologicznego ciepła - zapewnia PEC.
Na Facebooku znajdziecie także stronę Radzionkowski Alarm Smogowy, która działa właśnie dzięki zaangażowaniu PEC-u. Z aktualnym stanem powietrza w naszym mieście zapoznacie się także poprzez stronę internetową: www.pec.bytom.pl.
Dziękujemy, że trzymacie kciuki i jesteście z nami!

Partnerzy

kontakt z nami

ul. Św. Wojciecha 15
41- 922 Radzionków

NIP: 6452545497
REGON: 363523165
KRS: 0000596959
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij