ECO CIDRY CROSS

ECO CIDRY CROSS to cykliczna impreza biegowa organizowana przez stowrzyszenie "Cidry Lotajom". Trasa naszego biegu prowadzi przez ścieżki Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie i Księżej Góry. ECO CROSS co roku odbywa się w czerwcu i dopełnia program Dni Radzionkowa.

W 2019 roku odbędzie się IV edycja ECO CIDRY CROSS i jak zwykle będzie ona zorganizowana przy okazji Dni Radzionkowa. Tym razem nasz bieg odbędzie się 8 czerwca, a więcej o nim przeczytac możecie TUTAJ

Nasze lokalne zawody na dobre wpisał się już na mapę śląskich imprez biegowych i z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę biegaczy oraz nordic walkerów. W ubiegłej edycji ECO CROSS-a udział wzięły aż 383 osoby, nie wliczając w tę liczbę dużej grupy kibiców.

Charakterystyczna dla ECO CIDRY CROSS-a jest 10-km trasa prowadząca ścieżkami Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie oraz Księżej Góry. Nie boimy się przyznać racji biegaczom, którzy uważają, że jest to jedna z najbardziej wymagających tras crossowych na Górnym Śląsku. Dużej liczby podbiegów zwykle nie rekompensuje też czerwcowa pogoda - duszna i upalna.

Na ECO CIDRY CROSS trzeba po prostu przyjechać i spróbować w nim swoich sił.

Partnerzy

kontakt z nami

ul. Św. Wojciecha 15
41- 922 Radzionków

NIP: 6452545497
REGON: 363523165
KRS: 0000596959
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij